Ekibimiz

Av. Ahmet EKİN (Kurucu)

Ahmet Ekin, 30 Eylül 1989 tarihinde İzmir’de doğmuştur. İlkokul ve ortaöğretim eğitimini Mersin’de tamamlayarak, 2008 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde lisans eğitimine başlamış, 2012 yılında mezun olmuştur. 2018 Yılına kadar olan süreçte Altındere Hukuk Bürosu bünyesinde birçok kişi, işletme ve kuruma hukuki danışmanlık hizmeti vermiştir. 2018 Yılı sonunda "Disiplin Subayı" olarak askerlik vazifesini tamamlamış ve akabinde Ekin Hukuk Bürosu - Ekin Law'ı kurmuştur.

Kısa zamanda kadrosunu güçlendirerek Türkiye’nin öncü kurum ve şirketlerine hukuk müşavirliği hizmeti vermeye başlamıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Çalışma Alanları: Özel Hukuk, Ceza Hukuku, İcra Hukuku, Aile Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku

Av. Mehmet Ali YILDIRIM

Av. Mehmet Ali YILDIRIM,1996 yılında Mersin/Tarsus'ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Tarsus’ta tamamladıktan sonra Mersin Mehmet Akif Ersoy Sosyal Bilimler Lisesinden 2015 yılında mezun oldu. Hukuk Fakültesindeki yükseköğreniminin son iki yılında Ankara’da İş Hukuku, Aile Hukuku ve İcra Hukuku alanlarında faaliyet gösteren bir hukuk bürosunda çalıştı. Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2019 yılında mezun oldu.

Mersin Barosu’nda avukatlık stajını tamamlayarak 2020 yılında avukatlık ruhsatını almaya hak kazandı. Ekin Hukuk Bürosu / EkinLaw'da İcra ve İflas Hukuku alanında avukat olarak görev yapmaktadır.

Çalışma Alanları: İcra ve İflas Hukuku

Av. Ezgi YÜCEL

Av. Ezgi Yücel, 1999 Yılında doğmuştur. İlkokul ve ortaöğretim eğitimini tamamladıktan sonra Tarsus Sesim Sarpkaya Fen Lisesi’nden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde lisans eğitimine başlamış, 2020 Yılında eğitim sürecini tamamlayarak Mersin Barosu'nda avukatlık stajına tamamlamıştır.

İş hayatını Ekin Hukuk Bürosu’nda avukat olarak sürdürmektedir.

Av. Atike KARAMAN

Av. Atike Karaman, 1998 tarihinde Eskişehir'de doğmuştur. İlk ve ortaöğrenimini tamamladıktan sonra Adana Anadolu Lisesi ve Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi'nde eğitimine devam etmiştir. 2016 yılında Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nda başladığı lisans eğitimini 2020 yılında tamamlamış ve Mersin Barosu'nda avukatlık stajına başlamıştır.

İş hayatını Ekin Hukuk Bürosu'nda stajyer avukat olarak devam ettirmektedir.

Av. Mervenur ÖZKAN

Av. Mervenur ÖZKAN 4 Mayıs 1999 tarihinde Mersin'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra İçel Anadolu Lisesi’nden 2017 yılında mezun oldu. 2017 yılında Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 2021 yılında tamamlayarak Mersin Barosu’nda avukatlık stajına başlamıştır.

İş hayatını Ekin Hukuk Bürosu’nda stajyer avukat olarak devam ettirmektedir.

Zehra Atasever

Stj Av. Zehra Atasever, 21 Ocak 1998 tarihinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra Mardin İMKB Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2016 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini 2021 yılında tamamlayarak Mersin Barosu’nda avukatlık stajına başlamıştır.

İş hayatını Ekin Hukuk Bürosu’nda stajyer avukat olarak devam ettirmektedir.

Özgür BATIR

Özgür Batır 1989 Yılında Mersin'de doğmuştur. İlkokul ve ortaöğretim eğitimini Mersin’de tamamlayarak 2006 Yılında Mersin Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı eğitimine başlamış, 2008 Yılında mezun olmuştur.

Ekin Hukuk Bürosu'nda Bilişim Hukuku ve Teknoloji Danışmanı olarak hizmet sağlamaktadır.

Eda ABDAN

Eda ABDAN, Mersin'de doğmuştur. Ekin Hukuk Bürosu'nda Yönetici asistanı olarak görev yapmaktadır.

Yukarı Çık
Bizi Arayın WhatsApp Hattı