Ekibimiz

Av. Ahmet EKİN (Kurucu)

Ahmet Ekin, 30 Eylül 1989 tarihinde İzmir’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Mersin’de tamamlayan Ekin, 2008 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini 2012 yılında tamamladı.

Çalışma Alanları: Özel Hukuk, Ceza Hukuku, İcra Hukuku, Aile Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku

Av. Mehmet Ali YILDIRIM

Av. Mehmet Ali YILDIRIM, 1996 yılında Mersin/Tarsus’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Tarsus’ta tamamladıktan sonra Mersin Mehmet Akif Ersoy Sosyal Bilimler Lisesinden 2015 yılında mezun oldu.

İş hayatını Ekin Hukuk Bürosu’nda avukat olarak sürdürmektedir.

Av. Mehmet Can CİVAN

Av. Mehmet Can Civan,1999 tarihinde Almanya’nın Augsburg ilinde doğmuştur. İlk ve ortaöğrenimini Almanya’da tamamladıktan sonra Leonhard-Wagner Gymnasium’da eğitimine devam etmiştir.2018 yılında Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesinde başladığı lisans eğitimini 2022 yılında tamamlamıştır.

İleri düzeyde Almanca bilmektedir. İş hayatını Ekin Hukuk Bürosu’nda avukat olarak sürdürmektedir. 

Av. Barış HARMAN

1996 yılında Mersin’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Mersin’de tamamladıktan sonra Mersin Doğa Koleji Anadolu Lisesi’nden 2015 yılında mezun oldu. 2016 yılında Çağ Üniversitesi’nde eğitim hayatına başladığı lisans eğitimini 2020 yılında tamamladı. İş hayatını Ekin Hukuk Bürosu’nda avukat olarak sürdürmektedir.

Stj. Av. Ezgi DEMİROCAK

2000 yılında Mersin’de doğdu. İlk ve orta öğretimini Mersin’de tamamladıktan sonra Mehmet Adnan Özçelik Lisesinden 2019 yılında mezun oldu. Kırklareli Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2023 yılında mezun oldu. Hukuk Fakültesindeki yükseköğreniminin son yılında Kırklareli’nde Miras Hukuku, Aile Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında faaliyet gösteren bir hukuk bürosunda çalıştı.

Stj. Av. Nesrin KOŞAR

2000 yılında Kayseri’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Mersin’de tamamladıktan sonra Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi’nden 2018 yılında mezun oldu. 2022 yılında Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Avukatlık stajını Ekin Hukuk Bürosu’nda devam ettirmektedir.

Eda ABDAN

Eda ABDAN, Mersin’de doğmuştur. Ekin Hukuk Bürosu’nda Yönetici asistanı olarak görev yapmaktadır.

Başa dön tuşu