Ekibimiz

Av. Ahmet EKİN (Kurucu)

Ahmet Ekin, 30 Eylül 1989 tarihinde İzmir’de doğmuştur. İlkokul ve ortaöğretim eğitimini Mersin’de tamamlayarak, 2008 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde lisans eğitimine başlamış, 2012 yılında mezun olmuştur. 2018 Yılına kadar olan süreçte Altındere Hukuk Bürosu bünyesinde birçok kişi, işletme ve kuruma hukuki danışmanlık hizmeti vermiştir. 2018 Yılı sonunda "Disiplin Subayı" olarak askerlik vazifesini tamamlamış ve akabinde Ekin Hukuk Bürosu - Ekin Law'ı kurmuştur.

Kısa zamanda kadrosunu güçlendirerek Türkiye’nin öncü kurum ve şirketlerine hukuk müşavirliği hizmeti vermeye başlamıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Çalışma Alanları: Özel Hukuk, Ceza Hukuku, İcra Hukuku, Aile Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku

Av. Burcu ALTIPARMAK TÖR

Av. Burcu Altıparmak Tör, 1990 Yılında Aydın'da doğmuştur. İlkokul ve ortaöğretim eğitimini Mersin'de tamamlamıştır. 2012 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olarak, 2013 Yılında Mersin Barosu'na kayıtlı avukat olarak meslek hayatına başlamıştır. Aynı zamanda Çağ Üniversitesi Kamu Hukuku alanında yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir.

2014 yılından bu yana Türk Patent Enstitü nezdinde resmi Marka vekilliği yapmaya devam etmektedir. İş hayatını Ekin Hukuk Bürosu'nda çalışarak devam ettirmektedir.

Çalışma Alanları: Özel Hukuk, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Ticari Hukuku ve Şirketler Hukuku

Av. Miraç Dilara DELİASLAN

Av. Miraç Dilara DELİASLAN, 1990 Yılında İzmir'de doğmuştur. İlkokul ve ortaöğretim eğitimini Mersin'de tamamlamıştır. 2012 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olarak, Mersin Barosu’na kayıtlı avukat olarak mesleğe başlamıştır.

Çağ Üniversitesi Kamu Hukuku alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. İş hayatını Ekin Hukuk Bürosu'nda Ceza hukuku avukatı olarak devam ettirmektedir.

Çalışma Alanları: Ceza Hukuku

Av. Atike KARAMAN

Av. Atike Karaman, 1998 tarihinde Eskişehir'de doğmuştur. İlk ve ortaöğrenimini tamamladıktan sonra Adana Anadolu Lisesi ve Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi'nde eğitimine devam etmiştir. 2016 yılında Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nda başladığı lisans eğitimini 2020 yılında tamamlamış ve Mersin Barosu'nda avukatlık stajına başlamıştır.

İş hayatını Ekin Hukuk Bürosu'nda stajyer avukat olarak devam ettirmektedir.

Av. Ezgi YÜCEL

Av. Ezgi Yücel, 1999 Yılında doğmuştur. İlkokul ve ortaöğretim eğitimini tamamladıktan sonra Tarsus Sesim Sarpkaya Fen Lisesi’nden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde lisans eğitimine başlamış, 2020 Yılında eğitim sürecini tamamlayarak Mersin Barosu'nda avukatlık stajına başlamıştır.

İş hayatını Ekin Hukuk Bürosu’nda stajyer avukat olarak sürdürmektedir.

Av. Mervenur ÖZKAN

Av. Mervenur ÖZKAN 4 Mayıs 1999 tarihinde Mersin'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra İçel Anadolu Lisesi’nden 2017 yılında mezun oldu. 2017 yılında Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 2021 yılında tamamlayarak Mersin Barosu’nda avukatlık stajına başlamıştır.

İş hayatını Ekin Hukuk Bürosu’nda stajyer avukat olarak devam ettirmektedir.

Av. Fatma Mislina DİNÇER

Av. Fatma Mislina DİNÇER, 5 Nisan 1997 tarihinde Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra Mersin Eyüp Aygar Anadolu Lisesi’nde eğitimine devam etmiştir. 2016 yılında Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini 2021 yılında tamamlayarak Mersin Barosu’nda avukatlık stajına başlamıştır.

İş hayatına Ekin Hukuk Bürosu’nda stajyer avukat olarak devam etmektedir.

Özgür BATIR

Özgür Batır 1989 Yılında Mersin'de doğmuştur. İlkokul ve ortaöğretim eğitimini Mersin’de tamamlayarak 2006 Yılında Mersin Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı eğitimine başlamış, 2008 Yılında mezun olmuştur.

Ekin Hukuk Bürosu'nda Bilişim Hukuku ve Teknoloji Danışmanı olarak hizmet sağlamaktadır.

Eda ABDAN

Eda ABDAN, Mersin'de doğmuştur. Ekin Hukuk Bürosu'nda Yönetici asistanı olarak görev yapmaktadır.

Yukarı Çık